Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Sayfamız da Karşılıklı Yükümlülüklerimizi Bulacaksınız.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası gereği İş bu internet sitesinde ( https://yedidegirmen.com.tr ) yer alan metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları ile sitenin tasarımı, içeriği, imgeleri, kodları, algoritmaları, bileşenleri, yazıları ve her türlü görselleri ve benzeri her türlü kısmı üzerindeki her türlü hak, mülkiyet ve menfaat https://yedidegirmen.com.tr (“ Vera Danışmanlık Organizasyon ‘a ”) aittir. Bu içerikler ticari amaçlı olsun veya olmasın, kısmen veya tamamen, kopyalanamaz, iletilemez, indirilemez, yüklenemez, gönderilemez, satılamaz, kiralanamaz, lisansı verilemez, devredilemez, ifşa edilemez, gösterilemez, düzenlenemez, tersine mühendislik yapılamaz, yeniden derlenemez, kaynak kodu oluşturulamaz veya başka herhangi bir şekilde kullanılamaz. https://yedidegirmen.com.tr sitesindeki tüm ticari markalar ve logolar https://yedidegirmen.com.tr veya üçüncü şahıslara aittir. Söz konusu ticari marka ve logolar, hak sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, kalıcı olarak indirilemez, kopyalanamaz veya dağıtılamaz.

Site ziyaretçileri, siteyi sadece kullanım koşulları altında belirtilen ve yasal sınırlar çerçevesinde internet sitesine erişmek veya sunulan hizmetlerden faydalanmak amacıyla ve sadece bunlarla sınırlı şekilde bir kullanım hakkına sahiptir. Bu kullanım hakkı, https://yedidegirmen.com.tr ‘ın ziyaretçiye lisans hakkı tanıdığı şeklinde yorumlanamaz.
İş https://yedidegirmen.com.tr/ sitesinde yer alan yatırımcı ilişkileri ve yıllık ve geçici raporlar, genel görümler, sunumlar, faaliyetler ile ilgili ses ve görüntü dosyaları (canlı ya da kayıttan) ve bu sayfada bulunan diğer dokümanlar Vera Danışmanlık Organizasyon tarafından ileriye yönelik yapılmış açıklamalar ve ifadeler içermektedir. İnternet sitesinde “öngörmek”, “inanmak”, “hesaplamak”, “ummak”, “planlamak”, ve “tasarlamak” gibi ileriye yönelik ifadeler, https://yedidegirmen.com.tr ‘nin ifade tarihindeki geleceğe yönelik görüşlerini yansıtmaktadır.

Genel ekonomik ve ticari şartlardaki değişiklikler, rakip veya yeni ürünlerin ve servislerin piyasaya sürülmesi, ticari stratejik kararlardaki değişiklikler fiili sonuçların burada öngörülenlerden önemli ölçüde farklı olmasına sebep olabilir. https://yedidegirmen.com.tr ‘nin gelecekle ilgili öngörüler ve terimler içeren bu ifadeleri güncelleme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Zarar Sorumsuzluğu

İşbu https://yedidegirmen.com.tr sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, https://yedidegirmen.com.tr Vera Danışmanlık ve Organizasyon ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

https://yedidegirmen.com.tr , bu https://yedidegirmen.com.tr sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

https://yedidegirmen.com.tr internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (isim, soyisim, adres, T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla https://yedidegirmen.com.tr tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Tarafınıza https://yedidegirmen.com.tr tarafından gönderilen doğrudan pazarlama iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “kayıt dışı olma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Alışverişlerinizde banka hesap bilgilerimizi kullanarak hızlı ve güvenli şekilde organik ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

https://yedidegirmen.com.tr web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen info@yedidegirmen.com.tr e-posta adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

Open chat
1
Merhabalar, Havza Yedi Değirmen Web Sitemize Hoşgeldiniz..
Her Türlü Doğal Buğday Ürünü Alışveriş Talebiniz de Size Yardımcı Olmak İsteriz, Buyrun :)